ART / Lithographs / Litograph in colors 10741270
nr 1074 1270
LITOGRAPH IN COLORS
utgiven av föreningen för grafisk konst, efter Carl Wilhelmson, sheet: 30x39,
utgiven av föreningen för grafisk konst, efter Carl Wilhelmson, bladets mått: 30x39
800
SEK 300
Monday December 12 2016
at 19:53:36
9/12 20:57:50